Archivní boxy


Potřebujete správně uložit Vaše vína, která mají ještě dozrávat v ideálním prostředí vinného sklepa ? Nabízíme Vám pronájem privátních archivních boxů, které jsou umístěny v našich sklepích přímo pod Vinotékou.

Co získáte?
Krásné prostředí starobylého sklepa zajišťuje správnou vlhkost a stabilní teplotu pro uložení Vašich raritních vín. Vhodně zde uložíte i vína, která potřebují několik let zrát v lahvích, aby dospěla do plné krásy a elegance. Zároveň s pronájmem boxu, získáte slevu 5% na veškerý sortiment lahvových vín a vinných doplňků. V boxech můžete ukládat vína, která nakoupíte na svých cestách nebo u jiných dodavatelů.

Archivní boxy pro Vaše vína

Přístup k boxům je po celou otevírací dobu Vinotéky. V nutných případech je možné dohodnout jiný termín. Boxy mají kapacitu od 180 do 200 ks, jsou uzamykatelné a jsou opatřeny štítkem se jménem nájemce. Informujte se na možnosti pronájmu na tel. 777 722 704 a budete překvapeni cenou, která je nižší než spotřeba el. energie běžných vinotékových lednic. A navíc odpadají pořizovací náklady. Ještě váháte?

Archivní boxy pro Vaše vína